Організація сплавів на байдарках та каяках

+38 (099) 100 4879
        

Корпоративні сплави

незабутній відпочинок на Журавлівці та річках України

Зробіть враження на своїх співробітників та друзів унікальним заходом! На вас чекають разючі емоції та захоплюючі пригоди, які дозволять згуртувати колектив, здружитися та впізнати один одного у нестандартній ситуації.

Наші пропозиції – від корпоративних пакетів із формування команди до святкових вечірок на честь дня народження, ми допоможемо Вам організувати зустріч, яку ваші гості ніколи не забудуть. Ми пропонуємо унікальні місця, повні приголомшливої краси та багатої історії для всіх видів корпоративних заходів.

Розгляньте варіанти вказані нижче та зв'яжіться з нами, щоб обговорити, як ми можемо організувати захід, що відповідає Вашим потребам.


Одноденний сплав по Ворсклі чи Донцю

Для любителів активного відпочинку підготовлені динамічні маршрути, що дозволяють за один день сплавитися, відпочити і побувати на природі! Адже важливо не те, скільки триває Ваш відпочинок, а як він проходить та запам'ятовується!

Байдарковий корпоратив на вихідні, 2-3 дні

Веселий та активний відпочинок для дружнього колективу на лоні природи. Стиль похідного життя урізноманітнить міський ритм та звички, чарівна природа зцілить від стресу та подарує масу позитивних моментів.

Тімбілдінг
на березі річки

Корпоративне свято, де в невимушеній та довірчій атмосфері на Вас чекають розвиваючі, психологічні та просто веселі ігри. Такий формат найкращий помічник для створення дружніх стосунків у колективі.

Корпоратив на каяках у Харкові, Журавлівка

Крутий відпочинок у межах міста! Запрошуємо познайомитись із річковим Харковом – незвичайним, таємничим, красивим. Похід на каяках у стилі «урбан» завжди дуже цікавий, а також це шанс освоїти мистецтво каякінгу та спробувати себе у байдарковому сплаві.

Мультигонка (байдарки, велосипеди, квадроцикли)

Азартні пригодницькі перегони – проходження цікавих дистанцій у складних природних умовах. Випробуй себе - свої силу рук, ніг, спритність і кмітливість, використовуючи байдарку, велосипед або квадроцикл. Вигравай у чесному змаганні, став нові рекорди!

Багатоденні сплави Сіверським Донцем і Ворсклою

Походи для справжніх гурманів та поціновувачів природи. Ви повною мірою насолодитеся тишею, відпочинете від міської суєти, вдосталь купаєтеся і засмагнете. Романтика вечірніх вогнищ чекає на вас! А краще за річки можуть бути тільки річки, на яких ти ще не бував!

Додаткові послуги

Корпоративні сплави також можна урізноманітнити безліччю розваг на суші.

Організація тимбілдингу

Фото/відео зйомка

Шатри від 20 до 500 кв.м.

Облаштування релакс-зони

Проведення квестів

Наметове
містечко

Індивідуальне
харчування

VIP-намет
10-20 кв.м.

Майстер-
класи

Музичний
супровід

Виїзний
тир

Турнир з
міні-гольфу

Мотузковий
парк

Знищувачі комах

Столы та
стільці

Оренда
обігрівачів

"Кофе-брейк" зона

"Шведський стіл"

Корпоративні ігри

Виїзний пейнтбол

Оренда генератора

Морозильна камера 400л.

Оренда холодильника

Мобільна
лазня